wtorek, 17 kwietnia 2012

Imaginy +18 Zayn

Są wakacje, a ty zaczęłaś pracę w pizzeri. Właśnie kończysz ostatni kurs, ale nie wiesz komu zawozisz ostatnią pizzę. Dojeżdżasz do celu i pukasz do drzwi. Czekasz aż nagle drzwi otwiera Zayn. Stoisz wryta w ziemię i nie możesz wykrztusić z siebie ani jednego słowa. W końcu Zayn się odzywa:
-Hej! Może wejdziesz i zjesz ze mną tą pizze, bo chyba sam jej nie zjem-uśmiecha się przystojniak.
Bez zastanowienia zgadzasz się i po chwili wchodzisz do jego domu. Zaprasza Cię do dużego salonu, gdzie jest ogromna sofa. Siadacie i zajadacie się pizzą. Rozmawiacie i nagle Zayn odkłada pudełko z pizzą. Przysuwa się do Ciebie i kładzie rękę na twoje kolano. Przesuwa dłoń coraz bliżej twojego krocza.
-Wiesz na co mam ochotę?-pyta się chłopak.
-Nie, nie wiem-odpowiadasz ze zdziwieniem.
-Mam ochotę na małe co nie co-z uśmiechem na twarzy odpowiada.
Zgadzasz się i po chwili już nie masz na sobie bluzki, a Zayn spodni. Chłopak prosi Cię żebyś zrobiła mu loda. Zdejmujesz jego czarne bokserki i wkładasz do swojej buzi jego ogromnego "pytona". Robisz to z taką szybkością, że chłopak nie wytrzymuje z podniecenia. Zdziera z Ciebie spodnie i majtki, i obraca Ciebie tyłem do siebie, bierze Cię na pieska. Wszedł w twoją małą i ciasną szparkę, i zaczął mocno i szybko jak tylko mógł  posuwać Ciebie. Z podniecenia głośno krzyczałaś jego imię:
-Zayn! Zayn! Mocniej!
A on co raz mocniej Cię posuwał. Ze zmęczenia wyszedł z Ciebie i usiadł. Po krótkiej chwili chwycił i rzucił Ciebie na sofę. Rozchylił twoje nogi i zaczął robić Tobie minetę. Stękałaś z podniecenia.
-Kotku, wejdź we mnie jeszcze raz. Nie spuściłeś się wcale.
Bad Boy posłuchał Ciebie. Położył się  na sofie i kazał Tobie usiąść na sobie. Powoli usiadłaś na nim i zaczęłaś energicznie i szybko skakać na nim. Chwycił twoje pośladki i zaczął je mocno ugniatać z podniecenia. Nagle Zayn poczuł, że za chwilę się spuści. Jednak nie zdążyłaś zejść z niego. Jego sperma znalazła się w Tobie. A gdy już z niego zeszłaś, sperma wszędzie się lała na ścianę, podłogę, a nawet na niedojedzoną pizzę. Nie brakowało jej też na Tobie i na nim. Poprosiłaś go żeby zlizał ją z Ciebie, a ty w zamian za to zrobiłaś to samo. Gdy już się nawzajem "umyliście" odpoczęliście chwilę i się ubraliście. Zayn podziękował ci za tą niesamowitą przygodę. Ty mu też podziękowałaś. Wymieniliście się numerami telefonów. Do domu wróciłaś cała w skowronkach.A oto owa pizza :PProszę o kilka komentarzy do imaginów jeśli chcecie abyśmy wstawiały kolejne imaginy. Asiula

7 komentarzy:

 1. Fajne :D Prowadź dalej bloga proszę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. haha, fajne .. pewnie,prowadźcie dalej ! :D i piszcie dużo imaginów bo są świetne i czasem zabawne ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne,pisz dalej . Zapraszam do mnie na http://najaranaszczesciem-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. A na tej pizzy na zdjęciu to ser czy z tej przygody? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był chyba majonez albo jakiś sos ale pasowało więc wstawiłam :)

   Usuń
 5. Zajebiste teksty " Pytona" . wow mocne !

  OdpowiedzUsuń