niedziela, 15 kwietnia 2012

Imaginy +18 Harry

Jesteś z Harry'm już rok i na waszą rocznicę zabrał Cię na swoją wyspę na Bahamach. Nie kochaliście się jeszcze i nie mogłaś się doczekać swojego pierwszego razu. Na wyspie Harry miał wielką ville z basenem. Gdy weszliście do villi udałaś się na górę, aby się przebrać w bikini i poszłaś na basen. Leżeliście z Harry'm pół godziny na kocyku przed basenem wtuleni w siebie. Nagle naszła Cię ochota na małe co nie co. Szturchnęłaś chłopaka i wskazałaś palcem na basen, ale on nie reagował.
-Kochanie może pójdziemy do basenu?-zapytałaś Harolda.
-Jak chcesz to idź.-odpowiedział Harry.
-Kurwa! Ale ja mam na Ciebie ochotę!-krzyknęłaś na chłopaka.
Harry się uśmiechnął, wziął Cię na ręce i wskoczył z Tobą do basenu. Po chwili zauważyłaś, że Harry nie ma na sobie szortów i próbował ściągnąć z Ciebie bikini. Najpierw dobrał się do twoich majtek po czym włożył swoje dwa palce do twojej małej, ciasnej szparki. Bolało Cię mocno, byłaś przy tym tak bardzo podniecona. Kiedy wyciągnął z Ciebie palce, wzięłaś do ręki jego"przyjaciela" i zaczęłaś robić mu dobrze. Chłopak zaczął jęczeć. Po tym jak skończyłaś czułaś jak jego (już sztywny) "przyjaciel" wchodzi w Ciebie, zaczęłaś krzyczeć jego imię:
-Harry! Harry!
Chłopak nadal Cię posuwał w basenie przy czym mocno sapał.
-Kochanie, mocniej!- podniecona krzyknęłaś.
Gdy Harry czuł, że dochodzi wyszedł z Ciebie. Zaczęliście się namiętnie całować, po czym wyszliście z basenu i poszliście pod prysznic dokończyć to co zaczęliście. Byłaś bardzo szczęśliwa.


Wiemy, że słabe ale dopiero zaczynamy;)


7 komentarzy:

 1. Masz talent aż się podnieciłam xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahahha komentarz wyrzej "aż się podnieciłam" hhahah mogła bym powiedzieć to samo :D
  Był BOSKI <3 :3

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurwa ! Mocne ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. mogłoby być bardziej zmysłowo, namiętnie. "ciasna szparka"? "posuwał cię"? ^^ to taki język... nie wiem jak to nazwać xD trochę więcej tego co czuli, jak bardzo byli szczęśliwi, dokładny opis całego tego "zajścia". tak by ktoś kto to czyta (ja przykładowo xd) mógł sobie dokładnie wyobrazić to wszytsko, żeby działało na zmysły ;) taka rada, nie musisz słuchać xD kto by mnie słuchał ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło mi widzieć że ktoś to czyta i uwierz mi każdą radę biorę do siebie i za każdą serdecznie dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń